version="1.0" encoding="utf-8"?> O NAS - SUPERVET - Gabinet Weterynaryjny w Przasnyszu.


ZAPRASZAMY DO SKLEPU


LABOLATORIUM
tel.kom. 535 944 755

supervet


SUPERVET
ul.Kolejowa 39d
06-300 Przasnysz
email: superwet@wp.pl

BIURO
mgr
Emilia KALINOWSKA
tel.kom. 725 228 666lek. wet.
Jędrzej WĄSOWSKI
tel.kom. 501 629 539

lek. wet.
Adrian MAMIŃSKI
tel.kom. 725 229 666

mgr
Kamil MOCEK
tel.kom. 530 334 292

supervet-unia
Firma SUPERVET istnieje od 2008 roku, kiedy to świeżo upieczony absolwent Lubelskiego Uniwersytetu Przyrodniczego, po zakończeniu stażu w najlepszych klinikach małych i dużych zwierząt, Jędrzej Wąsowski, rozpoczął działalność weterynaryjną tuż obok rodzinnej firmy AGRO-SERWIS.
Szybko zyskał zaufanie i przychylność coraz większej liczby klientów, dlatego z pomocą przybyła małżonka Anna Wąsowska. Ponieważ liczba klientów ciągle się zwiększała, pojawiło się zapotrzebowanie na zatrudnienie kolejnych osób. Gabinet w bardzo krótkim czasie stał się prężnie działającą jednostką, posiadającą profesjonalny sprzęt oraz zatrudniającą godnych zaufania lekarzy weterynarii traktujących swoją pracę jak powołanie.

Ten nowoczesny gabinet posiada recepcję, gabinet konsultacyjno – ambulatoryjny, przestronną i profesjonalnie wyposażoną salę chirurgiczną ( m. in. piezodent, monitor oddechu z EKG, pulsoksymetrem, monitorem temperatury ) oraz laboratorium (wyposażone w analizatory hematologiczny i biochemiczny, analizator do badania moczu, istnieje także możliwość zrobienia antybiogramu i identyfikacji bakterii oraz zbadania pozostałości antybiotyków i substancji hamujących w mleku).

Jesteśmy jak zawsze do Państwa dyspozycji chętni i gotowi pomóc Waszym czworonożnym podopiecznym.
Wasz Zwierzak jest członkiem rodziny - i tak go traktujemy!
Kładziemy nacisk na kompetencje zawodowe i nieustający proces pogłębiania wiedzy lekarzy pracujących w naszym gabinecie. Staramy się współpracować z lekarzami z innych ośrodków - specjalistami z różnych dziedzin medycyny weterynaryjnej, po to żeby mieć pewność, że dołożyliśmy wszelkich starań by pomóc Waszym podopiecznym.SPRZĘT NA KTÓRYM PRACUJEMY